O mnie

Nazywam się Joanna Salwa i jestem dietetykiem, instruktorem sportu oraz właścicielem firmy SALWASPORT, która zajmuje się organizacją obozów sportowo-językowych dla dzieci i młodzieży. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pomagam moim pacjentom wrócić do zdrowia, sprawności fizycznej i odzyskać radość życia. Jestem mówcą na konferencjach dotyczących zdrowia, a także uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, który jest moją kolejną pasją. Poza tym jestem też żoną i mamą, dlatego moim priorytetem jest jak najefektywniejsze łączenie roli bizneswoman z obowiązkami domowymi.

Znajomi często pytają mnie: „Jak Ty to robisz? Angażujesz się w tak wiele projektów mając dwójkę małych dzieci i znajdujesz jeszcze czas na zdrową dietę i treningi!” No cóż… codziennie dostaję 24 godziny i staram się jak najlepiej je wykorzystać.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swoim i twoich najbliższych, a masz wrażenie, że nie masz czasu się tym zająć, zajrzyj na mojego bloga. Pokażę Ci procesy, które pozwalają oszczędzić czas i prowadzić zdrowy tryb życia bez konieczności spędzania kilku godzin dziennie w kuchni czy na siłowni. Chcesz nauczyć się przygotowywać zdrowe posiłki w 15 minut? Proszę bardzo. A może trening, który skutecznie pomoże Ci w walce z niechcianymi kilogramami i wzmocni Twoje ciało? Wystarczy 15 minut dziennie. Przedstawię Ci też konkretną, ważną dla Twojej przyszłości wiedzę z zakresu dietetyki, którą w prosty sposób możesz wykorzystać w codziennym życiu. Pokażę, że zdrowe życie nie jest ani trudne ani czasochłonne i przynosi same korzyści. Twoje geny są zaprogramowane na 120 lat życia w zdrowiu – zawalcz o swoją przyszłość już teraz.

Jeśli natomiast potrzebujesz zmiany na lepsze w swoim życiu, chętnie spotkam się z Tobą osobiście lub przez Skype i pomogę ustalić plan działania, którego potrzebujesz, aby odzyskać zdrowie, szczupłą sylwetkę, lepsze samopoczucie czy wyniki sportowe. Pracuję zarówno z dorosłymi, dziećmi, osobami cierpiącymi na choroby dietozależne, aktywnymi fizycznie oraz młodymi sportowcami. Zobacz, co mogę Ci zaoferować.